Komunikat związany z zagrożeniem wirusowym i bakteryjnym

ByRedaktor

Komunikat związany z zagrożeniem wirusowym i bakteryjnym

DRODZY WYCHOWANKOWIE, SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE

W związku z zagrożeniem dla zdrowia i życia, które niosą wirusy i bakterie, (ostatnio koronawirus), przypominam wszystkim o wzmożonej profilaktyce. Proszę wszystkich Wychowanków, oraz Rodziców /Opiekunów o rozsądek, zachowanie zasad higieny i stosowanie się do zaleceń odpowiednich służb. Może to doprowadzić do ograniczenia możliwości zachorowania.
Proszę szczególnie o zwrócenie uwagi na zdrowie swoich dzieciw razie jakichkolwiek zastrzeżeń, dla dobra swojego i innych dzieci proszę do czasu wyzdrowienia pozostawić przeziębione, chore dziecko w domu rodzinnym zwłaszcza gdy pojawia się podwyższona temperatura, kaszel, katar itp. Jeżeli choroba ujawni się podczas pobytu w Bursie, proszę bezwzględnie chore dziecko zabrać do domu. Do czasu pełnego powrotu do zdrowia dziecko powinno przebywać poza placówką.
Proszę na bieżąco zapoznawać się z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczącego podstawowych środków ochrony przeciwko nowemu koronawirusowai wywołującemu chorobę COVID-19.
Zalecenia oraz najnowsze informacje znajdują się na stronach: GIS – https://wsse.krakow.pl/page/category/wsse/komunikaty/koronawirus/ , Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Krakowie – https://wsse.krakow.pl/page/ , Ministerstwo Zdrowia – https://www.gov.pl/web/zdrowie

Z wyrazami szacunku

Kinga Czyż

Dyrektor BSP Nr 2 w Krakowie

About the author

Redaktor administrator