Dla ucznia

Jeżeli jesteś (lub zamierzasz być) uczniem krakowskiej szkoły ponadpodstawowej a mieszkasz daleko od szkoły przeczytaj informacje na naszej stronie i postaraj się o miejsce u nas. Na stronie znajdziesz niezbędne informacje  i kontakty. Pisz lub dzwoń – postaramy się pomóc.

Nasza bursa znajduje się na os. Szkolnym 17 i 19.  Zapewniamy opiekę w systemie ciągłym tzn. bez konieczności wyjazdów na dni weekendowe. Bursa nie pracuje w wakacje, ferie zimowe oraz podczas przerw w nauce szkolnej, w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy.

Budynki są nowoczesne, spełniają wymagania sanitarno-epidemiologiczne. Pokoje są dwu- i trzyosobowe, o dużej powierzchni. Do dyspozycji mieszkańców pozostają aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem, nowoczesne łazienki z prysznicami, pralnie z pralkami i suszarkami automatycznymi. Dysponujemy pomieszczeniami wspólnymi, w których organizujemy spotkania, imprezy. Można w nich także spotykać się z kolegami, oglądać TV, grać w gry (piłkarzyki, tenis stołowy, gry planszowe itp.). Nieodpłatnie udostępniamy mieszkańcom sygnał Wi Fi. Organizujemy wyjścia i wycieczki.

Jeżeli jesteś zainteresowana (-y) – zapraszamy!

Do pobrania:

NIEZBĘDNIK MIESZKAŃCA BSP2