Kontakt

Dane teleadresowe:

Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 2
os. Szkolne 17 i 19
31-977 Kraków

e-mail: sekretariat@bsp2.pl

Województwo: małopolskie
Powiat: Powiat m. Kraków
Gmina: Kraków – Nowa Huta
Poczta: Kraków

Telefony do Wychowawców:

Bursa A – 512 504 701 (bursa.a@bsp2.pl)

Bursa B – 512 506 205 (bursa.b@bsp2.pl)

Bursa C – 512 505 479 (bursa.c@bsp2.pl)

Dyrektor:

mgr Kinga Czyż

Zastępca Dyrektora – mgr Katarzyna Rajska – Szamraj (k.rajska@bsp2.pl)

Zastępca Dyrektora – mgr Agnieszka Raczyńska (a.raczynska@bsp2.pl)

Sekretariat

Krystyna Pogudz

tel.  12 653 26 91 oraz 660 637 484

sekretariat@bsp2.pl

Sekretariat czynny w następujących godzinach:

Poniedziałek: 9-13.30

Wtorek: 9-13.30

Środa: 14-18.30

Czwartek: 9-13.30

Piątek: 9-13.30

Księgowość

Główny księgowy: mgr Barbara Sala
Starszy księgowy: Andrzej Radczak

Kierownik gospodarczy:

Ewa Wójcik

Pracownicy obsługi:

p. Maria Kasprzyk
p. Danuta Rosołek
p. Wiesław Deryło
p. Paweł Łukasik
p. Andrzej Dymonus

Inspektor Ochrony Danych Osobowych (IOD) :

Marlena Dyrek e-mail: inspektor1@mjo.krakow.pl

INFORMACJA ADMINISTRATORA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Formularz kontaktowy


[recaptcha]